Анна Філімонова не очікувала від ведучої NewsOne критики в сторону "Міс Україна Всесвіт 2021" Анни Неплях.

Директор конкурсу краси “Міс Україна Всесвіт” Анна Філімонова та ведуча каналу Віктора Медведчука “Перший незалежний” Діана Панченко посварилися в мережі через переможницю конкурсу Анну Неплях. За словами Філімоновою, вона здивована висловлюваннями “української журналістки з яскравою зовнішністю”. Про це вона написала на Facebook-сторінці.

Директор конкурсу зауважила, що вона шокована критикою ведучої, адже та по собі знає, що таке вислуховувати неприємні епітети в свою сторону. Анна Філімонова написала, що ніколи не опуститься до таких образ. Водночас перерахувала усі висловлювання людей про ведучу NewsOne: «грязная политическая проститутка» и «медчуковская подстилка», «предательница родины», «безграмотная провинциальная журналистка с ужасной внешностью, вторым подбородком, страшными бровями , поросячьими маленькими глазками и отвратителеным вкусом».

Kyiv Media

У відповідь на допис Філімонової, Діана написала, що перемога “хабалки з Холостяка” – це несправедливість до інших молодих та гарних дівчат з конкурсу. Також, Діана нагадала про інтерв’ю Анни Неплях, коли та розповідала, як любить горілку і про секс утрьох. Ведуча NewsOne зауважила, що з такою переможницею, яку Діана напередодні назвала “неформатом конкурсів краси” в України немає шансів перемогти на конкурсі в Ізраїлі.

Нагадаємо, що Анна Неплях – колишня учасниця програми “Холостяк” – стала переможницей конкурсу “Міс Україна Всесвіт 2021”. В одному зі своїх інтерв’ю вона сказала, що незважаючи на свій титул, буде собою і не перестане пити горілку. У соціальних мережах поширюють інформацію про те, що Анна з 19 років працювала в ескорті.

Фото: Інстаграм