Український електро-фольк гурт приєднався до соціального музичному проекту «Звуки Чорнобиля».

У рамках пректу «Звуки Чорнобиля» гурт KAZKA відвідав зону відчуження, щоб відзняти кліп до нової пісні «Острів». Пише Державне агентство України з управління зоною відчуження в Facebook.

Гурт отримав доступ до колекції звуків, які були записані в Зоні Відчуження українським медіа-художником Валерієм Коршуновим, автором проекту ARTEFACT. Бібліотека містить характерні для зони відчуження звуки: тріщання дозиметра, скрип колеса огляду, шум Рудого лісу, відлуння, гуркіт течії тощо.

KAZKA створить на їхній основі власну композицію до тематичного альбому, присвяченому переосмисленню аварії.

«Завдяки цьому крутому проєкту, ми спробуємо зберегти пам’ять про Чорнобильську трагедію назавжди за допомогою музики», – додає солістка гурту Олександра.

Український гурт KAZKA долучився до реалізації проєкту «Звуки Чорнобиля»Українські та міжнародні музиканти продовжують…

Опубліковано Державне агентство України з управління зоною відчуження Пʼятниця, 23 жовтня 2020 р.

Всього в проекті візьмуть участь 10 українських і міжнародних музикантів. Режисери створять відеокліпи на їх композиції.
Раніше у лайнапі альбому «Звуки Чорнобиля» анонсували: Сергія Міхалка (BRUTTO, Ляпис-98), Олександра Чемерова (Димна суміш, The Gitas), співачку Стасік (Анастасія Шевченко), співачку та бандуристку KRUTЬ, електронний гурт «Вагоновожатые» та міжнародних артистів: кращого бітбоксера світу та хедлайнера Atlas Weekend – Dub FX і номінанта на Ґреммі, французького продюсера – Крістофа Етьє.
ПроЕкт реалізується компанією Lavina Concert за підтримки Українського Культурного Фонду та за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з управління зоною відчуження, Національного Музею Чорнобиля, МГО «Центр ПРИПЯТЬ.ком», МГО «Європейський Інститут Чорнобиля» та проєкту ARTEFACT.
Нагадаємо, Мистецький Арсенал покаже пост-апокаліптичну оперу «Чорнобильдорф».
Фото: facebook