Американський інтернаціональний гурт Gogol Bordello випустив новий трек Teroborona, присвячений мужнім захисникам України.

Кліп гурт розмістив на своїй сторінці на YouTube.

У основі пісні – традиційний гуцульський танок, який має назву «Аркан».

«Багато артистів і музикантів взяли зброю і доєднались до тероборони. Це присвята їхній сміливості, а також сміливості всіх захисників України», – кажуть у гурті.

Відео до пісні спродюсували творці YouTube-каналу Kinodopomoha, а сама пісня увійде до збірки Artdopomoha, де будуть представлені пісні українських артистів про військове вторгнення рф.

Усі гроші, зібрані зі стримінгу пісні, направлять на допомогу Україні.

Gogol Bordello – американський інтернаціональний панк-рок гурт, заснований у 1999 році українцем Євгеном Ґудзем, який народився в Боярці. Гурт переважно складається з музикантів східноєвропейського походження.

Війська територіальної оборони – це резервні загони в складі Збройних сил України, що формуються за територіальною ознакою. У разі війни вони захищатимуть ту територію, до якої приписані (область, місто зі спецстатусом). За оборону Києва відповідає 112-а окрема бригада територіальної оборони, що складається з кількох батальйонів. У мирний час загони тероборони проводять військову підготовку, практикуються у володінні зброєю, орієнтуванні на місцевості, веденні бою.

Фото: Відкриті джерела