Частина внесків і пожертв вже використана за визначеними цілями.

У рамках підписаного Меморандуму про партнерство та співпрацю між благодійною організацією БФ «Здорове дитинство без меж» і гуманітарним штабом КОВА «Київщина: захистимо і відбудуємо!» залучено більше чотирьох мільйонів гривень благодійних надходжень на потреби Київської області. Про це повідомляє голова Гуманітарного штабу області Олексій Кулеба.

Повідомляється, що Центр гуманітарного штабу КОВА визначив сферу, вид, місце (територію), строки реалізації і набувачів благодійної допомоги. Частина благодійних (добровільних) внесків і пожертв БО БФ «Здорове дитинство без меж» вже використана за визначеними конкретними цілями:

  • згідно запиту одного з бойових батальйонів Київщини, Благодійною організацією БФ «Здорове дитинство без меж» закуплено і вже передано 500 одиниць предметів одягу загальною вартістю 566 341 гривень. Це вироби від PREDATOR Military Gear and Equipment, а саме: тактичні сорочки, штани, армійські куртки, кепки та панчохи;
  • БО БФ «Здорове дитинство без меж» очікує на поставку з Туреччини 87 пар взуття для військових згідно сплаченого інвойсу на суму 5 000.00 EURO;
  • благодійною організацією БФ «Здорове дитинство без меж» вже передано обладнання для військових на суму 342 720 грн.;
  • з початку війни починаючи з 4 березня в самий її розпал, фонд допомагав «продуктами харчування», грошовими коштами бійцям територіальної оборони, та жителям Київщини, в напрямку Гостомель, Ірпінь, Буча, Горенка.

Працюємо далі. Зараз формуються потреби, на меті продовження роботи у напрямку організації харчування та забезпечення потреб мешканців Київщини, що постраждали внаслідок російського вторгнення, допомога у забезпеченні наших захисників необхідним обладнанням для підвищення обороноздатності з метою захисту населення у надзвичайних ситуаціях воєнного стану в країні та відбудови зруйнованої інфраструктури” — вказав Кулеба.

Фото: Фейсбук