Вже з 12 вересня Гуманітарний штаб Києва роздасть через соціальні служби столиці 60 тисяч продовольчих наборів.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

60 тисяч продовольчих наборів, які цього разу підготував Гуманітарний штаб столиці спільно з соціальними службами, насамперед отримають ті, хто стоїть на обліку у відповідних службах і найбільше потребує на допомогу.

“А це пенсіонери та особи з інвалідністю, чий середньомісячний сукупний дохід за попередні три місяці не перевищує два прожиткових мінімуми для осіб, які втратили працездатність у розрахунку на місяць”, – заявив Валентин Мондриївський.

За словами заступника голови КМДА, така підтримка в Києві є систематичною, оскільки з початку повномасштабного вторгнення Гуманітарний штаб регулярно допомагає тим, хто найбільше потребує цієї допомоги.

“Навесні цього року майже 80 тисяч продовольчих наборів було вже видано киянам, ще 100 тисяч наборів підготовлено для внутрішньо переміщених осіб (половину з них уже видано). Зараз ми готуємось підтримати і тих киян, які опинились в складних життєвих обставинах, втратили роботу чи мають низький дохід”, – підкреслив Валентин Мондриївський.

Для отримання продуктових наборів необхідно оформити відповідний талон у ЦНАПах міста. Також при собі обов’язково мати наступні документи:

  • паспорт громадянина України, а для іноземців та осіб без громадянства – документ, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус;
  • пенсійне посвідчення, висновок Медико-соціальної експертної комісії, або посвідчення отримувача державної соціальної допомоги (в разі наявності), довідки про перебування на обліку територіального центру обслуговування громадян;
  • довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (не надається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті);
  • довідка про доходи за попередні три місяці, видана за місцем отримання доходів або державними територіальними органами фіскальної служби, довідки за формою ОК-5, ОК-7.

Фото: Facebook