Батьки зривають обмежувальні стрічки на майданчиках і йдуть відпочивати з дітьми, які охоче граються з іншими без масок, не дотримуючись дистанції.

Про це йдеться в сюжеті програми “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Ще є деякі майданчики, огороджені попереджувальними стрічками, проте на більшості гойдалок та гірок – повний аншлаг. Батьки всі обмеження просто ігнорують: без масок, без дотримання дистанції. Кажуть – просто втомилися бути вдома на локдауні. Та й гуляти з малечею більше ніде.

Батьки вважають, що на дитячих майданчиках можна захворіти, а можна й ні. Переконані – перебування на свіжому повітрі точно додасть здоров’я.

Дітям же потрібно десь гуляти, вдома ми й працюємо, а ввечері можна з дитиною прогулятися. – А не хвилюєтеся за здоров’я? Ні за своє, ні за дитини? – Ні. Чесно – це все дуже довго триває, тому ні“, – каже киянка Христина, яка не підтримує обмеження щодо дитмайданчиків.

Решта киян вважають, що вдома сидіти для них – “не варіант”, тому і радо виходять в парки та виводять дітей на майданчики.

Нагадаємо, станом на ранок 20 квітня у Києві зафіксовано 892 нових випадки COVID-19. Померли від ускладнень 36 людей. Одужало 265 пацієнтів.

Фото: скріншот