Серед вилученого взуття, одяг, сумки, аксесуари відомих брендів.

Про це розповіли на Facebook-сторінці “Київська митниця”.

Зазначається, що митники виявили три партії товару з Китаю, більша половина якого зовсім не була задекларована, або ж асортимент взагалі не відповідав заявленому в митній декларації.

А це 13,5 тисяч одиниць (близько 2 тонн) одягу, взуття, сумок, парасольок, годинників, мобільних аксесуарів тощо з логотипами Louis Vuitton, Gucci, Bottega Veneta, Prada, Fendi, Christian Dior, Balenciaga, Crocs, Adidas, Cartier, Tissot, Hublot, Apple та багатьох інших.

Товари, задекларовані як аксесуари для мобільних телефонів, одяг та взуття китайського виробництва, надійшли з КНР на адресу підприємства з Київщини. Загальна вага товару становила майже 3,5 тонни, а вартість – близько 15 тис доларів.

Під час митного оформлення співробітники митниці провели повний огляд вантажів та встановили, що в двох партіях підприємцями задекларовано лише половину товарів, а решта – в документах не фігурує. Асортимент товарів в третій партії взагалі не збігається з відомостями, зазначеними в документах.

Наразі по кожному випадку складено протокол про порушення митних правил за статтями 472 Митного кодексу України (недекларування) та 483 Митного кодексу України (приховування від митного контролю).

Серед вилучених товарів:

  • 1 тис пар взуття,
  • 197 сумок, рюкзаків та гаманців,
  • 74 елітних годинника,
  • близько 7 тис. зарядок, навушників, акумуляторів до мобільних телефонів.

Матеріали справ митниця скерує до суду. Вартість вилученого буде визначена згодом.

Нагадаємо, раніше київські митники вилучили майже кілограм коштовностей у пенсіонерки.

Фото: facebook