Мета слідчих дій - відшукування та вилучення документів за договірними відносинами на предмет шахрайства.

Про це повідомили в прес-службі КМДА.

У міській адміністрації зазначили, що група прокурорів та слідчих провели обшук у приміщенні комунального підприємства Київради «Київбудреконструкція».

За даними міської влади, обшук був проведений у приміщенні підприємства відповідно до ухвали слідчого суді Печерського районного суду м. Києва від 17 травня.

Мета слідчих дій – відшукування та вилучення документів за договірними відносинами на предмет шахрайства, легалізації (відмивання) майна та зловживання владою або службовим становищем.

У КМДА також нагадали, що раніше на підприємстві здійснювались перевірки на предмет фінансово-господарської дисципліни (у тому числі за договірними відносинами з товариством, яке стало суб’єктом дослідження зазначеного кримінального провадження) та жодних порушень не встановлено.

Важливо, що підприємство з метою сприяння слідству неодноразово надавало документи на виконання запитів органів слідства та прокуратури з тих самих обставин справи.

За даними «Київбудреконструкції», по об’єктах/договорах, щодо яких здійснюється перевірка в рамках кримінального провадження, роботи не виконувались або лише розпочаті.

Фото: unsplash