Автор проєкту не прийшов на засідання громадської бюджетної комісії, а попередній фестиваль ще не відбувся.

Відповідне рішення ухвалила Громадська бюджетна комісія на засіданні 29 вересня.

Членів цієї комісії якої щороку обирають серед авторів вже реалізованих проєктів. На останньому засіданні коомісія вирішила не виділяти фінансування проєкту #1233 SolomaFest, який зібрав 3 706 голосів і переміг. Ціна питання –  1 812 500 гривень.

Фестиваль SolomaFest пройшов у 2018 та 2019 роках на стадіоні Національного авіаційного університету за кошти Громадського бюджету і, за даними організаторів, зібрав 20 000 киян. У 2020 році через пандемію коронавірусу та карарантин фестиваль не відбувся, хоча отримав фінансування Громадського бюдету. Його мали би провести у 2021 році.

«Ми отримали скаргу на проєкт SolomaFest за те, що він досі не був реалізований у 2021 році, хоча минулого року отримав фінансування з Громадського бюджету Києва. Автор проєкту не прийшов на засідання, аби захистити свій фестиваль, тож ми ухвалили рішення виключити його зі списку переможців. Ми завжди надсилаємо запрошення всім зацікавленим сторонам електронною поштою», – цитує видання «Хмарочос» члена Громадської бюджетної комісії Юрія Тимофєєва.

Наступним проєктом за рейтингом йшов #1213 ВЗАЄМОДІЯ «Поліпшення навчального простору в школах та садочках Дарницького району м. Києва», тому комісія його і включила.

Співзасновник Школи Громадського бюджету Андрій Єрофєєв зазначив, що депутатський проєкт Юлії Ярмоленко (депутатка від фракції «Єдність»).

Позиція організаторів SolomaFest

Автором проєкту SolomaFest є Ігор Кравчишин (балотувався до Київради від партії Слуга народу, обраний у депутати не був – ред.). Він запевнив, що не отримував запрошення на засідання комісії.

Щодо того, що фестиваль ще не провели, то він заявив, що захід може бути реалізовано до кінця 2021 року без порушень і наразі для цього проводяться тендери.

«Якщо не посилять карантинних обмежень, SolomaFest пройде цієї осені, тож скарга була безпідставною», – коментує Ігор Кравчишин.

Kyiv Media

Організатори SolomaFest називають захід однією із найважливіших культурних подій столиці, особливо важливою для молоді. У 2019 році на сцені SolomaFest виступали Alyona Alyona, Mozgi, Ярмак, Pavlik OverDrive, KARNA та інші українські виконавці. Вхід на фестиваль вільний.

Фото: Фейсбук