Київщині за сприяння «Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України» нададуть понад 1000 дров'яних опалювальних печей. Вони призначені для обігріву житла соціально вразливих категорій населення.

Про це повідомив заступник голови Київської обласної військової адміністрації Микола Бойко.

За його словами, минулого тижня за сприяння «Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України» 276 таких печей завезли до Бородянської, Пісківської, Іванківської та Поліської територіальних громад пристоличного регіону.

Згодом такий вантаж передадуть і до Великодимерської, Макарівської, Глевахівської, Гостомельської, Димерської та Калинівської (Броварського району) громад.

У КОВА неодноразово наголошували на тому, що цей опалювальний сезон буде складним.

«Ми повинні об’єднатися і зробити все, щоб він пройшов стабільно. Першочергово маємо потурбуватися про тих, кому необхідна допомога. Це – багатодітні сім’ї, люди з інвалідністю, вимушені переселенці. Дров’яні опалювальні печі стануть для таких сімей альтернативним джерелом тепла взимку», – зазначив Микола Бойко.

Нагадаємо, раніше в Київській обласній військовій адміністрації розпочали підготовку до тривалого, двотижневого вимкнення світла.

Фото: Facebook