Настоятель храму святого апостола і євангелиста Луки з м. Біла Церква на Київщині о. Леонід Бачинський звернувся до Предстоятеля ПЦУ Митрополита Епіфанія прийняти його разом з усією релігійною громадою до складу ПЦУ.

Про це повідомив митрополит Олександр.

Так, о. Леонід попросив прийняти громаду, на підставі Постанови Священного Синоду ПЦУ № 25 від 21 березня 2022 р., безпосередньо під предстоятельський офомор як ставропігійну парафію. І передати її під тимчасову опіку митрополита Переяславського і Вишневського Олександра.

Kyiv Media

Під зверненням від 25 квітня підписалися сам о. Леонід Бачинський, як голова парафіяльної ради, помічник голов Сергій Русаков і скарбник храму Людмила Поліщук.

Згодом митрополит Олександр опублікував указ про прийняття парафії святого апостола і євангелиста Луки з м. Біла Церква на Київщині до складу релігійного об’єднання Православної Церкви України як ставропігійну релігійну організацію.

Kyiv Media

Нагадаємо, Синод ПЦУ 21 березня прийняв Постанову «Про надзвичайний порядок прийняття до Православної Церкви України». Єпископи ПЦУ роз’яснили, яким чином можна приєднатися до Православної Церкви України тим релігійним організаціям, які перебувають в юрисдикції Московського Патріархату.

Фото: Фейсбук