Найближчого тижня команда тренуватиметься у Києві, 22-го червня вирушить до Румунії, а звідти 24-го червня — до Швейцарії.

Про це повідомляє прес-служба клубу.

Команда була поділена на дві групи гравців, перша пройшла медобстеження у п’ятницю, друга пройде в суботу. У перший день на медогляд прибуло 11 українських футболістів – Олександр Андрієвський, Денис Антюх, Артем Беседін, Крістіан Біловар, Віктор Близниченко, Денис Бойко, Володимир Бражко, Микита Бурда, Віталій Буяльський, Вікентій Волошин и Назар Волошин.

Гравці по черзі заходили до кабінетів профільних лікарів – невропатолога, терапевта, офтальмолога, лора. Футболістам також зробили ехокардіографію, комплексне УЗД черевної порожнини, серця, щитоподібної залози, органів малого таза, сканування судин голови і шиї та рентген грудної клітини.

Тепер результати обстеження будуть оброблятися протягом кількох днів, після чого їх передадуть клубним лікарям. Інші функціональні дослідження і тести можуть проводитися безпосередньо на клубній базі, для цього там є всі необхідні умови й потрібне обладнання” — йдеться в повідомленні.

Сьогодні увечері динамівці, які проходили медобстеження, проведуть тренування на базі в Кончі-Заспі. Інша ж група мала ранкове заняття. Тренування заплановані й на суботу.

За попередньою інформацією, протягом найближчого тижня команда тренуватиметься у Києві, 22-го червня вирушить до Румунії, а звідти 24-го червня на збір до Швейцарії.

Фото: Фейсбук