Поки що комісія відмовила, але готель може направити повторну заяву.

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей відмовила ПАТ «Готель «Дніпро» у видачі дозволу на проведення азартних ігор. Відповідне рішення комісія ухвалила 27 квітня, повідомляють «Наші Гроші».

В обґрунтуванні відмови комісія вказала на неможливість встановити відповідність приміщень готелю до вимог закону. Зокрема, адреси приміщень у заяві для проведення азартних ігор та у свідоцтві про встановлення готелю категорії не відповідають адресі у свідоцтві про право власності та в поверховому плані на будівлю. Також вказане під гральний заклад приміщення має іншу площу у порівнянні з тією, що вказана в журналі підрахунку площі житлового будинку з нежитловими приміщеннями. Це не дозволило комісії встановити чи є у готеля «Дніпро» в наявності необхідні 300 квадратних метрів для відкриття зали з гральними автоматами.

Всі вказані недоліки готель має можливість виправити і повторно направити заяву для отримання дозволу на проведення азартних ігор.

Як ми повідомляли, готель «Дніпро» на Хрещатику Фонд держмайна продав на аукціоні фірмі ТОВ «Смартленд» за 1,11 млрд грн. Після аукціону покупцем готелю назвав себе бізнесмен Олександр Коханівський, який заявив, що створить у готелі центр для кіберспорту. Імена своїх бізнес-партнерів він називати відмовився, хоча ми раніше писали про те, хто може бути серед них; сам Кохановський ще донедавна був був співвласником російського бізнесу Алішера Усманова.

Повідомлялося також, що серед покупців готелю може бути букмекерський холдинг Parimatch; відомо також, що кошти на купівлю готелю ТОВ «Смартленд» брало в кредит.

Фото: Фейсбук