Кінотеатр не працює від травня 2019 року.

Господарський суд Києва виніс рішення щодо повернення приміщення кінотеатру «Київ» попереднім орендарям – ТОВ «КЦ «Кінотеатр Київ».

Про це стало відомо з відповідного рішення суду.

Як зазначається, товариство орендувало приміщення з 1999 року. Згідно з договором, кожні 10 років воно мало право продовжувати оренду на 10 років. Проте у 2019 році КМДА відмовилась від подовження, мотивуючи це змінами законодавства у сфері здавання в оренду комунального майна.

Згідно з текстом ухвали, КМДА надіслало листа орендарю щодо припинення дії договору, але ТОВ «КЦ «Кінотеатр Київ» його не отримало. У 2019 році КМДА визначило нового орендаря – ТОВ «Сінема-центр». Водночас попередній орендар подав до суду.

Госпсуд 1 червня визнав право ТОВ «КЦ «Кінотеатр Київ» на подовження права оренди до 2029 року та визнав недійсним договір оренди зі ТОВ «Сінема-центр». Тепер КМДА дозволити ТОВ «КЦ «Кінотеатр Київ» користуватись приміщенням кінотеатру.

До слова, колишня директорка кінотеатру Вілія Бондаренко підтвердила, що суд ухвалив рішення на їхню користь. Тепер відповідачі можуть подати апеляцію. За її даними, «Сінема-Центр» уже виїхав із будівлі.

Нагадаємо, кінотеатр “Київ” розміщений біля станції метро Площа Льва Толстого. Він не працює від травня 2019 року. Тоді КМДА не продовжила договір оренди з «Культурним центром «Кінотеатр «Київ» через занизьку запропоновану орендну плату — 47 тисяч гривень на місяць.

Після нового конкурсу приміщення передали компанії «Сінема-Центр», яка зобов’язалася сплачувати понад два мільйони гривень щомісяця. Однак попередніх орендарів представники цієї компанії до приміщення кінотеатру відтоді не пускають. 

Також раніше ми писали про те, що кінотеатр, який не працює більше двох років, залишиться зачиненим ще мінімум рік.

Київ Медіа звернулися до суду з проханням прокоментувати дане рішення.

Фото: facebook