Це можна зробити лише з дозволу Кабінету Міністрів.

Якщо Київ отримає додаткові ліжка для інфікованих, облаштування мобільного шпиталю у Палаці Спорту спробують відтермінувати. Про це в ефірі «Ранку по-Київськи» на телеканалі «Київ» розповів радник міського голови, секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко.

За його словами, Київ може отримати 800 додаткових ліжко-місць у відомчих лікарнях, медзакладах Національної академії меднаук та в лікарнях Укрзалізниці; однак необхідно, щоб відповідне рішення ухвалив уряд.

«Не тільки Палац Спорту, можу сказати, що на сьогодні розглядаються три локації. Всі мають обстежити медики, всі мають обстежити епідеміологи і тільки після цього мають приймати рішення де ми дійсно з точки зору і медичної і логістичної маємо відкривати мобільний шпиталь. Тому що говорити про великий шпиталь на декілька тисяч місць у центрі Києва, ну …. доволі сумнівна ідея з точки зору логістики» — сказав Бондаренко.

Почути коментар Бондаренка можна тут:

Нагадаємо, вчора голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький у своєму Facebook повідомив, що в столичному Палаці Спорту можуть обладнати великий госпіталь «на випадок перевантаження медичних закладів першої та другої хвилі».

Фото: вікіпедія