Тоні народився в Німеччині і жив там у двох зоопарках.

Найстаріший мешканець Київського зоопарку – єдина в Україні горила Тоні — отримав різдвяні подарунки з Німеччини. Про це повідомляє прес-служба звіринця.

Тоні народився у німецькому місті Нюрнберзі 8 серпня 1974 року, і потім жив у двох німецьких зоопарках, а у вересні 1999-го переїхав до Києва. Вже третій рік горила-старожил отримує різдвяний подарунок з Німеччини від своїх шанувальників, які його пам’ятають і люблять. Цього разу в коробці надіслали улюблені смаколики горили – арахіс, мигдаль та родзинки.

А особливий подарунок – це теплий іменний плед із кишенями.

«Обновка дуже сподобалася Тоні. Він із задоволенням укривається пледом, а в кишенях знаходить ласощі. Подарунок горилі припав до смаку. За рік він використовує щонайменше 20 ковдр. Влітку – це легкі покривала, якими він укривається, а в жовтні-листопаді користується теплими ковдрами. Вистачає одної на місяць – він їх швидко рве і грається клаптями. З грудня до лютого Тоні використовує по дві-три теплі ковдри», — розповів гендиректор Київського зоопарку Кирило Трантін «Cьогодні».

Цього року Тоні виповнюється 48 років. Зараз він дотримується виключно вегетаріанської дієти – у раціоні завжди є сезонні овочі, фрукти, листя бананів, цикорій та багато рідини.

Минулого року для Тоні співробітники Київського зоопарку створили велику літню «фазенду» на відкритому повітрі з гамаками та великою терасою.

«Ми з великою любов’ю та увагою дбаємо про нього. Але як же приємно, що про нашого дідуся пам’ятають його шанувальники з-за кордону! Спеціальна дієта, приємні емоції та комфортні умови проживання забезпечать нашому Тоні хорошу старість» – розповів Трантін.

Нагадаємо, минулоріч у Тоні були проблеми зі здоров’ям, на обстежування також запрошували фахівців з Німеччини.

Фото: Фейсбук