Площа території складає 13,3 га.

У Києві природну територію «Гора Юрковиця» планують оголосити ландшафтним заказником місцевого значення з метою збереження унікального природного та історико-культурного об’єкта. Про це повідомляє прес-служба Шевченківської РДА.

Проектований заказник розташовано між вулицями Кирилівською, Нижньоюрківською, Отто Шмідта, Татарською, Нагірною та Богуславським узвозом у межах Шевченківського та Подільського районів. Загальна площа складає 13,3 га.

Повідомляється, що проект рішення розроблено з метою збереження унікальної природної екосистеми, яка включає пам’ятку археології національного значення «Городище і могильник IX—XIII століття» та входить до ареалу формування стародавнього Києва.

В Управлінні туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації додали, що після оголошення території «Гора Юрковиця» ландшафтним заказником місцевого значення буде заплановано створення туристичного маршруту з метою промоції культурної спадщини національного значення та розвитку туристичної галузі столиці.

Фото: КиївМедіа