Забудовник має два свідоцтва бренду NEST, але не використовує їх.

Історію про судовий позов американської компанії Google до київського забудовника розповіли у виданні про IT dev.ua.

Позов Google подала у Господарський суд Києва  до великої девелоперської компанії «Нерухомість столиці» і Укрпатенту. Американська компанія вимагає достроково анулювати свідоцтва агентства на бренд NEST за двома класами товарів і послуг:

  • 37 клас послуг: установка обладнання; систем безпеки (охоронна сигналізація, відео та телеспостереження, контроль доступу); установка, лагодження та технічне обслуговування кондиціонерів, вентиляційного та опалювального обладнання, монтаж і технічне обслуговування систем вентиляції, кондиціонування та холодопостачання;
  • 42 клас: розробка та проектування комп’ютерної техніки і програмного забезпечення; комп’ютерна графіка; обслуговування і творення веб-сайтів для замовників; розміщення і підтримка веб-сайтів.

Позовні вимоги Google обґрунтовує тим, що знаки для товарів і послуг за цими класами не використовується відповідачем протягом останніх п’яти років. Натомість компанії Google об’єктивно необхідно отримати на території України торгову марки NEST саме в цих класах.

У компанії Google є торгова марка Google Nest —  вона займається розробками продуктів для розумного будинку. торгова марка з’явилася після того, як в 2014 році Google придбала Nest Labs за $ 3,2 млрд.

Київська компанія «Нерухомість столиці» використовує бренд NEST з 2007 року і він поширюється на класи 35, 36, 37, 42. Сама компанія працює на ринку з 1997 року. Вона займається будівництвом і обслуговуванням офісних центрів і ЖК. Належить «Нерухомість столиці» Всеволоду Трофименку.

На запит dev.ua у відділі маркетингу української компанії відповіли, що нічого про позов Google не знали. Підготовче засідання Господарського суду Києва у цьому питанні призначене на 15 липня 2021 року.

Фото: Google