Комплекс розташований на столичному Печерську.

Начальник головного слідчого управління Нацполіції Максим Цуцкірідзе мешкає в житловому комплексі «Аристократ» на столичному Печерську, де квартиру йому придбала теща. Про це повідомляє Bihus.Info.

За інформацією журналістів, Цуцкірідзе є кумом Олега Татарова, заступника голови офісу президента Зеленського. У декларації Цуцкірідзе вказано квартиру, яка має площу у майже 150 квадратів, а власницею нерухомості є теща поліцейського Людмила Залужна. Жінка купила квартиру у травні 2018 року, після чого тут же придбала ще 3 об’єкти нерухомості: господарське приміщення – у 2019 році, і два машиномісця – у 2020 році. Ці об’єкти не вказані в декларації.

За даними розслідувачів, Залужна витратила на цю нерухомість близько 5 млн гривень, хоча наразі ринкова вартість такої квартири може сягати 7 млн грн. При цьому вона ніколи не займалася підприємницькою діяльністю, і походження цих коштів невідоме, а спілкуватися з журналістами жінка відмовилася.

Сам Цуцкірідзе дав письмову відповідь на запитання про походження коштів. За його словами, його теща колись вклалася у квартиру в іншому будинку «Укрбуду», яку потім нібито вигідно продала і на отримані кошти купила нерухомість в ЖК «Аристократ». Щоправда, звідки у Залужної були гроші на купівлю першої квартири, Цуцкірідзе не зміг пояснити.

Нагадаємо, ЖК «Аристократ» згадується у справі екс-директора «Укрбуду» Максима Микитася. Комплекс зводився цієї компанією на землі військової частини на умовах передачі частини квартир службовцям після введення в експлуатацію. Але екс-керівник Нацгвардії Юрій Аллеров пізніше погодився прийняти квартири не в «Аристократі», а в іншому ЖК, на околиці Києва, і таким чином різниця у вартості сягнула близько 100 млн грн. Микитась через це деякий час сидів у СІЗО; всього Микитась фігурує у 4 провадженнях.

Як ми повідомляли, апеляційний суд визнав законною підозру засновнику школи, яку Черновецький і Кучер хочуть оточити скандальним ЖК.

Фото: Фейсбук