Це допоможе депутатам у виборчому окрузі підтримувати зв'язок із громадою.

Про це повідомили на офіційному сайті Київської міської ради.

Сьогодні, 24 червня, на пленарному засіданні Київради ухвалили рішення, що дозволяє головам депутатських фракцій Київради утворювати до трьох громадських приймалень. Ці приймальні можна розташовувати в межах різних територіальних виборчих округів.

Відповідне рішення підтримали 85 депутатів.

Володимир Бондаренко, заступник міського голови – секретар Київради, зазначив, що перший номер виборчого списку політичної партії не є закріпленим за відповідним територіальним виборчим округом, тому вони опікуються всією територією Києва.

«Депутати у виборчому окрузі мають підтримувати зв’язок із виборцями, місцевою організацією політичної партії, територіальною громадою, а також громадськими організаціями, трудовими колективами підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, органами місцевого самоврядування. Для цього повинні бути визначені і оприлюднені дні, години та місце прийому виборців. За цих умов доцільним та актуальним є надання можливості, принаймні, головам депутатських фракцій мати до трьох громадських приймалень, які можуть бути розташовані у межах різних територіальних виборчих округів», – пояснив Володимир Бондаренко.

Фото: КМДА