За словами військового, в його квартирі триває ремонт, тому він живе у друга.

Очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов підтвердив, що проживає в одному будинку з екс-заступникорм голови МВС Олександром Гогілашвілі. Про це йдеться у розслідуванні Bihus.Info.

За словами Буданова, маєток орендує дружина Олександра Гогілашвілі, а він проживає в ньому як друг Гогілашвілі тимчасово, доки в його квартирі йде ремонт.

«Я там не живу, а тимчасово проживаю, оскільки у моїй квартирі робиться ремонт. Гогілашвілі є моїм другом, я цього ніколи не приховував. Він мені запропонував на певний період пожити у нього», — сказав Буданов.

Розслідувачі стверджують, що будинком володіє Діана Стрелковська — дружина Вʼячеслава Стрелковського, якого «називають організатором конвертцентрів», або «королем обналів». За даними УП, успіхами в своїй діяльності Стрелковський завдячує в тому числі зв’язкам у правоохоронних органах.

Гогілашвілі було звільнено після скандалу з його буйною поведінкою на одному з блокпостів на в’їзді в Донецьку область. Чиновник з матюками накинувся на поліцейського, який попросив у нього документи; пізніше стало відомо, що Гогілашвілі систематично так поводиться з правоохоронцями.

Однак відповідей на запитання щодо російського паспорта Гогілашвілі, його судимості в Росії та роботи на депутата Держдуми РФ Валуєва у Офісі Зеленського так і не надали.

Після звільненя родині Гогілашвілі чомусь надали охорону від СБУ.

Фото: Фейсбук