Мережа Nathan's Famous заснована в Нью-Йорку у 1916 році. У Києві її хот-доги продаватимуть на 6 АЗС.

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Джордж Кент відвідав церемонію запуску продажів хот-догів Nathan’s Famous у Києві. Про це повідомляє прес-служба посольства Сполучених Штатів в Україні.

Як ми писали, розвивати франшизу буде група компаній SOCAR Україна. Судячи з оприлюднених фото, Джордж Кент відвідав для дегустації саме заправку цієї мережі.

«Американські інвестиції сприяють збільшенню кількості робочих місць та зміцненню регіонального економічного клімату та стабільності» — йдеться у повідомленні посольства.

Повідомлялося, що хот-доги Nathan’s Famous продаватимуть на 6 АЗК в Києві: на Бориспільській трасі, Столичному шосе, проспекті Степана Бандери, бульварі Дружби Народів, по вулиці Сортувальній і по вулиці Інститутській в селі Гатне.

Мережа Nathan’s Famous заснована в Нью-Йорку у 1916 році, названа ім’ям засновника, Натана Хендверкера, єврея, який емігрував з Польщі. Станом на 2019 рік компанія була представлена у 13 країнах, всього у світі налічувалося 57 000 закусочних Nathan’s Famouse.

Як ми інформували, Джордж Кент нині тимчасово очолює посольство США в Україні, виконуючи обов’язки тимчасової повіреної в справах США в Україні Крістіни Квін на час її відпустки. Свого часу у Конгресі США Кент свідчив проти екс-генпрокурора України Юрія Луценка та адвоката Дональда Трампа Руді Джуліані. Очікується, що у кінці липня Кент повернеться у Вашингтон.

Як ми повідомляли, до кінця року в Україну має зайти мережа Burger King.

Фото: Фейсбук