Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба підтримує рішення своєї дружини Євгенії балотуватися у Київраду за списком партії "Слуга народу", він не боїться, що це позначиться на його роботі.

Про це Кулеба розповів в інтерв’ю “BBC News Україна“.

“Ми з дружиною самостійні творчі одиниці. Ми сім’я, в нас все добре, але в професійному плані Женя завжди будувала свою кар’єру, я будував свою, і ми підтримували один одного. Тому коли вона сказала, що хоче піти в місцеву політику, де її знають, я перехрестив її і сказав: “Я підтримую будь-яке твоє рішення”. По-друге, якщо постійно думати про те, а що про тебе подумають, тоді не треба взагалі нічого робити”, – сказав Кулеба.

Також міністр нарікає на критику в свою адресу після переходу з команди єкс-президента Порошенка в команду президента Зеленського: “Коли я став віце-прем’єр-міністром в попередньому уряді, я такого про себе наслухався: що я перефарбовуюсь на льоту, що я зрадник, що я нікчема, я продажний. Потім, коли я став міністром, я цього вдруге наслухався. Але люди мають право говорити те, що вони хочуть, а я роблю, що відповідає інтересам України. Тому я займаюся цією роботою”, – додав міністр МЗС.

Нагадаємо, координаторка створення скверу Небесної Сотні, керівниця громадської організації “Місто-сад”, дружина міністра закордонних справ України Євгенія Кулеба очолила список президентської партії “Слуга народу” на виборах в Київраду. З’їзд київської міської організації партії ухвалив таке рішення на з’їзді 20 вересня. Згодом журналісти вияснили, що дружина Кулеби за три тижні до цього збиралася балотуватися в Київраду не від «Слуг народу», а від Партії Зелених і навіть записала агітаційні промо-ролики.

Фото: Фейсбук Євгенія Кулеба