Анналена Бербок – перша представниця уряду Німеччини, що відвідує Київ після початку неспровокованого масштабного вторгнення Росії наприкінці лютого.

Про це повідомило видання AFP, а також відповідні повідомлення з’явились у Твіттері політиків.

Так, міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок здійснює неоголошений раніше візит до України, зокрема вона вже відвідала Бучу під Києвом.

Відомо, що під час свого візиту Бербок планує відновити роботу посольства Німеччини в Києві, яке було закрите з середини лютого, а також має провести переговори зі своїм українським колегою Дмитром Кулебою.

До слова, Бербок – перша представниця уряду Німеччини, що відвідує Київ після початку неспровокованого масштабного вторгнення Росії наприкінці лютого.

Разом із Бербок до України приїхав міністр закордонних справ Нідерландів Вопке Гукстра. Вони побували в Ірпені.

Очільник Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк показав європейській делегації один із житлових секторів Ірпеня, який зруйнували російські війська.

“З перших днів війни рашисти намагалися окупувати Ірпінь. Вони знищували цивільні об’єкти, домівки мирного населення і взагалі все, що бачили на своєму шляху. Вдячний європейським партнерам за те, що вони не ігнорують наші проблеми і не закривають очі на наслідки російського вторнення. Навпаки, вони приїжджають на Київщину і пропонують свою підтримку. Переконаний, що з їх допомогою ми швидше відновимо та відбудуємо наші міста, і люди нарешті повернуться додому”, – зазначив Олександр Павлюк.

Фото: Фейсбук