Голова Київської обласної ради Микола Стариченко подав заяву про складання з себе повноважень і депутатського мандата.

Про це повідомив у Facebook лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко.

Він розмістив фото заяви Миколи Стариченка про відставку та складання депутатського мандата. «Голова Київської обласної ради від РПЛ Микола Стариченко подав заяву про відставку і складання мандату», – написав Ляшко, вживши сентеції “депутати-запроданці” та “політичний хлам” по відношенню до своїй екс-партійців.

Своє рішення Стариченко пояснив «низкою інсинуацій, інтриг та брудних технологій, які набирають оберти в період передвиборчої кампанії» та в яких він не збирається брати участь, передає прес-служба облради.

Крім того, він повідомив, що нещодавно в обласній раді було створено депутатську групу «За демократичні ініціативи Президента України Володимира Зеленського», до складу якої увійшов і він. «Проте, наголошую, що створення такої групи не означає мій перехід чи депутатського корпусу до лав політичної партії «Слуга народу», — пояснив Стариченко.

Він додав, що свого часу в області був одним із керівників Радикальної партії Олега Ляшка і повідомив, що Радикальна партія братиме участь і в нинішніх виборчих перегонах. «Однак, особисто не маю наміру продовжувати політичну діяльність та не буду брати участь у місцевих виборах. Проте, залишаюся на Київщині та й надалі працюватиму на розвиток нашого краю», — підкреслив голова облради.

Нагадаємо, напередодні 12 депутатів Київської облради на чолі зі спікером Миколою Стариченкомстворили групу “За демократичні ініціативи президента України Володимира Зеленського”. Дев’ять членів із них до цього були членами фракції “Радикальної партії Олега Ляшка”, зокрема і Стариченко, один – колишній член фракції “Самопоміч” та двоє – позафракційні депутати.

Фото: Фейсбук