Аукціон з продажу колонії має відбутися 26 жовтня.

Про це повідомив голова Коцюбинсьої селищної ради Сергій Даніш.

Він зазначає, що селищна громада підтримує залучення інвестицій в селище і створення додаткових робочих місць.

Ми за збільшення надходжень від податків до місцевого бюджету, а тому ми підтримуємо продаж Ірпінського виправного центру №132, який розташований у Коцюбинському та готові співпрацювати з майбутніми інвесторами“, – сказав Сергій Даніш.

Він зустрівся із заступницею Міністра юстиції Оленою Висоцькою та заступником голови Фонду держмайна Костянтином Кошеленком. Пояснив, яких інвесторів громада селища не прийме.

Сусідство колонії давно не влаштовувало нашу громаду, а тому ми підтримуємо розвиток цієї території в інших, прийнятних для наших мешканців, напрямках. Ми недопустимо відкриття там будь-якого шкідливого для людей виробництва. Якщо ж це буде житловий комплекс, то будемо вимагати від забудовника створення належної інфраструктури“, – заявив він.

Нагадаємо, Ірпінська колонія, розташована в селищі Коцюбинському на Київщині, не приймає засуджених вже два роки. Міністерство юстиції виставляло її на продаж вже тричі – за 220 мільйонів гривень, тоді два рази вдвічі дешевше. Тепер знову виставлена першопочаткова ціна у 220 мільйонів.

Колонія розташована на 8 гектарах землі біля столиці – до станції метро “Академмістечко” звідси якихось 6 кілометрів.

Фото: Фейсбук