Депутат каже, що літав через «медичну причину».

Керівник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія у січні та лютому 2021 року літав до Відня з дружиною бортом, який належить структурам підсанкційного олігарха Дмитра Фірташа. Про це йдеться в розслідуванні «Української правди».

Від джерел у правоохоронних органах журналісти отримали документи, які свідчать про те, що Арахамія під час закритого авіасполучення з Європою через пандемію двічі літав до Відня. І двічі — приватним літаком який належить структурам, пов’язаним з Фірташем.

Керівник президентської фракції визнає, що перельоти здійснювалися літаком із структур Фірташа.

«Виявилося, що цей літак належить структурам пана Фірташа і зданий у якусь велику авіакомпанію, у якої кількість бортів нараховує кілька сотень, тому це як Uber викликати і ви не розумієте, яким літаком полетите. У мене є документи, я обіцяв офрекорд показати справжню причину мого польоту туди. Там немає жодної політики чи підтексту. Причина у мене реально поважна, не хочу говорити на всю країну — це медична причина. Тоді був ковідний локдаун. По-іншому не вийшло вилетіти. Я не дуже люблю літати приватними бортами, тому що це елементарно дуже дорого. Навіть для мене, хоча я доволі заможна людина».

Пізніше помічник нардепа не на камеру показав папери, які свідчать про те що дружина Арахамії двічі замовляла у грузинської турфірми медичні послуги включно із трансфером.

Вартість кожного вояжу до Відня становила 24 тисячі євро.

Приватний літак, як повідомляють розслідувачі, можна орендувати через сайт і коштує переліт Київ-Відень-Київ близько близько тридцяти тисяч євро.

Оплачувала перельоти, за словами Арахамії, його дружина, тому цієї інформації не буде у декларації.

«Тому що якщо я зараз в декларації оплачую переліт, маю подати повідомлення до НАЗК і вся країна потім у всіх новинах пише: Арахамія кудись полетів. Це неправильно… Тому що в результаті отримуєш негатив на рівному місці» — додав Арахамія.

Днями стало відомо, що «слуга» Клочко збрехав про походження мільйонних статків у матері.

Фото: Фейсбук