Стратегію роботи свого відомства він планує визначити з часом.

Міський голова Києва Віталій Кличко призначив Олександра Возного начальником Управління екології КМДА. Про це повідомляє Facebook-сторінка управління.

Раніше Возний очолював Центр управління відходами у Києві.

«Олександр протягом 6 років очолював Центр управління відходами та зарекомендував себе як професійний управлінець та досвідчений експерт з екологічних питань. Ми віримо, що з новим керівником робота нашого Управління стане більш ефективною та відкритою...»— йдеться у повідомленні.

Першими завданнями на новій посаді Возний обрав проведення аудиту в управлінні, термінового обговорення проблемних питань екології міста, які «потребують оперативного вирішення» та визначення головних стратегічних завдань управління на цей рік.

Згідно з розпорядженням про призначення, Возному встановили випробувальний термін (три місяці) та призначили ряд надбавок за вислугу років та високий ранг державного службовця. При цьому Віталій Кличко раніше вже затверджував Возного на цій посаді, але лише на період карантину.

Як повідомляли ЗМІ, щоб потрапити на посаду голови Управлінні екології КМДА Возний проходив співбесіду з профільним замголови КМДА Петром Пантелеєвим. За цими даними, саме він і запропонував Віталію Кличку кандидатуру Возного на цю посаду.

Як ми повідомляли, у Київраді пропонують заборонити росіянам створювати міські проекти.

Фото: Фейсбук