У Київській області керівника благодійного фонду підозрюють у продажі гуманітарної допомоги, призначеної для потреб Збройних сил України, на суму майже 600 тис. грн.

Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

За її процесуального керівництва викрито та повідомлено про підозру керівнику благодійного фонду за фактом продажу гуманітарної допомоги задля отримання прибутку (ч. 3 ст. 201-2 КК).

Підозрюваний налагодив механізм реалізації гуманітарної допомоги, отриманої від підприємств та організацій через продовольчі магазини, заклади торгівлі, аптеки та фізичних осіб-підприємців, указують у відомстві.

Як керівник благодійного фонду він отримав від одного з товариств для потреб ЗСУ та геріатричного пансіонату молочну продукцію на 340 тис. грн. А надалі реалізував її через заклад торгівлі.

Крім того, встановлено факт привласнення чоловіком понад 245 тис. грн благодійних внесків, перерахованих йому для потреб військової частини ЗСУ.

Для зберігання гуманітарної допомоги підозрюваний орендував приміщення у Києві.

Правоохоронці під час обшуків вилучили засоби зв’язку, комп’ютерну техніку, понад 150 ящиків з медикаментами, військову амуніцію, аптечки, банківські картки та чорнову документацію, яка підтверджує протиправну діяльність.

Підозрюваному обрали запобіжний захід – тримання під вартою.

Фото: Відкриті джерела