Дипломат вивчав українську протягом 4 місяців.

Тимчасовий повірений у справах США, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент вивчив українську мову після того, як дав обіцянку українським друзям. Про це він розповів в інтерв’ю «Радіо Свобода».

За словами дипломата, навчання далося йому легко через знання інших мов.

«Не було складно. Я працював тут у посольстві в Києві, в Україні, дві каденції. Спершу я був лише російськомовним працівником посольства. І я обіцяв українським друзям, що якщо в мене буде можливість повернутися, то обов’язково вивчатиму українську мову, і вже за другої каденції – говоритиму українською. Ну, і раніше я працював у Польщі. Знання польської і російської мов були дуже корисні. Я вивчав українську мову в нашому інституті чотири місяці, і потім розпочав роботу тут, у Києві», – сказав Кент в інтерв’ю, під час якого він також розмовляв українською.

Як ми повідомляли, Джордж Кент нині тимчасово очолює посольство США в Україні, виконуючи обов’язки тимчасової повіреної в справах США в Україні Крістіни Квін на час її відпустки. Свого часу у Конгресі США Кент свідчив проти екс-генпрокурора України Юрія Луценка та адвоката Дональда Трампа Руді Джуліані. Очікується, що у кінці липня Кент повернеться у Вашингтон.

Кілька тижнів тому Джордж Кент узяв участь у відкритті американської мережі хот-догів на одній з АЗС у Києві.

Фото: Фейсбук