Одна людина постраждала від вибуху петарди, повідомляють в поліції.

Прес-служба поліції повідомляє, що правоохоронці посилили заходи безпеки у центрі Києва через масову акцію протесту ФОПів. У п’ятницю, 17 грудня, депутати провалили голосування за перенесення обов’язкового використання касових апаратів, якого вимагали мітингарі.

Вказано, що поліцейські спільно із Нацгвардією «забезпечують публічну безпеку і правопорядок, аби не допустити порушень громадського порядку під час масових заходів біля парламенту».

«Під час заходу окремі його учасники вдалися до протиправних дій та почали блокувати підходити до Верховної Ради України і кидати піротехнічні засоби. Внаслідок вибуху петарди травмувалася жінка — учасниця акції. Зараз лікарі надають потерпілій необхідну медичну допомогу на місці» — вказано в повідомленні.

Поліцейські закликають мітингарів дотримуватися заявленого мирного формату проведення акції.

Зауважимо, що 17 грудня депутати провалили голосування за те, щоб відтермінувати обов’язкове застосування касових апаратів (РРО – реєстраторів розрахункових операцій) для ФОП. Про це стало відомо з трансляції засідання.

У сесійній залі забракло голосів навіть для того, щоб внести розгляд відповідного законопроекту у порядок денний. Відтак, вимога про касові апарати для тих, хто обрав спрощену систему оподаткування для свого бізнесу, має запрацювати з 1 січня 2022 року, як і планувалося раніше.

Додамо, що засідання Ради 17 грудня — за розкладом є останнім сесійним у цьому році. Наступного разу на голосування депутати зберуться на початку січня наступного року.

Нагадаємо, уранці під час мітингів під Радою поліцією було затримано одну людину.

Фото: Фейсбук