Через технічні особливості налаштування електронної системи голосування автоматично буде продовжено на 24 години, тобто до 24:00 16 вересня.

Таке рішення прийнято у зв’язку зі збоями в роботі електронної системи, які не дозволяли голосувати за проекти. Це офіційно підтверджено відповідальним за роботу та належне функціонування електронної системи директором Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

Традиційно можна проголосувати на сайті Громадського бюджету (рекомендується відкрити браузер в режимі інкогніто). Для цього необхідно обрати вкладку «Проекти» та натиснути «ГБ 2021» чи обрати «Всі проекти». Їх можна обрати за допомогою фільтрів або за номером чи назвою в полі пошуку.

Голосування електронне, тож авторизуватися потрібно через BankID Національного банку України (НБУ), BankID «ПриватБанку», Електронний цифровий підпис (ЕЦП) або Mobile ID у вікні сервісу КИЇВ ІD. Після підтвердження особи банком чи адміністратором ЕЦП, система поверне вас на сторінку проекту і кнопка «Проголосувати» стане активною. Власники картки киянина авторизуються через «Ощадбанк».

Крім того, цього року за проекти Громадського бюджету-5 можна проголосувати у смартфоні через додаток Kyiv Smart City. Для цього фахівці розробили відеоінструкцію, яка допоможе кожному охочому підтримати обрані проекти.

Також за проекти ГБ можна проголосувати в терміналах «Приватбанку» (відеоінструкція) та чат-ботах електронної демократії, створених «ПриватБанком».

Фото: КМДА