Всього було вкрадено близько 250 ковпаків.

Голосіївський суд призначив покарання місцевим мешканцям за крадіжку ковпаків з авто. Про це повідомляє прес-служба поліції столиці.

Зловмисники викрадали автодеталі з метою подальшого продажу. Однак правоохоронці помітили злочинні дії та затримали їх. За скоєне суд призначив спільникам покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном два роки.

Нагадаємо, що в липні минулого року у ході відпрацювання Голосіївського району поліцейські столиці виявили двох місцевих мешканців, котрі викрали 250 заглушок з емблемами марок автомобілів, що кріпляться на диски. Слідчі розпочали кримінальне провадження та за процесуального керівництва Голосіївської окружної прокуратури повідомили зловмисникам про підозру за вчинення двадцяти правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою” — йдеться в дописі.

Співробітники поліції Голосіївського управління поліції провели необхідні слідчі дії та направили зібрані матеріали до суду для розгляду справи по суті. На час слідства фігуранти перебували під цілодобовим домашнім арештом.

Вироком Голосіївського районного суду міста Києва обвинувачених визнано винними у скоєнні злочинів та призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. Однак, на підставі ст. 75 Кримінального кодексу України, чоловіків звільнено від відбування покарання з іспитовим терміном два роки.

Фото: Фейсбук