Учасники мітингу порівнювали себе з жертвами Голокосту та стверджували, що до "вакцини додають наркоту".

Учасники мітингу антивакцинаторів у Києві порівняли себе з жертвами Голокосту.

У Facebook журналістка та блогер Таня Микитенко розмістила фото учасниці протесту з жовтою зіркою з написом “Не вакцинована”.

Таким чином, дівчина хотела порівняти себе з жертвами Голокосту. Адже жовта шестикутна зірка або лата – особливий відмітний знак, який за наказом нацистів повинні були носити євреї на підконтрольній владі Німеччини території в період Голокосту. Лати служили для того, щоб відрізняти євреїв в громадських місцях. Зірки треба було носити спереду і ззаду на верхньому одязі.

Проте дівчина почепила собі п’ятикутну зірку.

У коментарях користувачі досить різко відреагували на таку алюзію.

Також, на мітингу один з протестувальників почав стверджувати, що до “вакцини додають наркоту”.  Чоловік заявив, що насправді “жодної пандемії COVID немає” і “ніякого карантину немає”.

“Насправді зробили державний переворот для того, щоб утискати наші права… Права простого народу просто порушують”, – сказав активіст.

Нагадаємо, зранку 3 листопада під Верховною Радою розпочався мітинг антивакцинаторів. Мітингуючі тримають у руках плакати з надписами “моє тіло, мій вибір, мої права”, “скажи ні дослідам над дітьми”. Водії обурюються перекриттями мітингувальників, КП “Київпастранс” вже змінив рух низки маршрутів.

Очільник парламентського комітету з питань здоров’я нації та нардеп від “Слуги народу” Михайло Радуцький назвав мітинг вакханалією з цитатами з російських сайтів.

Згодом мітингуючі зібралися під Офісом президента та вимагали Зеленського, який зараз знаходиться за кордоном.

Поліція після мітингу ніяких порушень у дії акції не зафіксувала. Хоча патрульним довелося супроводжувати швидку, яку заблокували мітингуючі.

Фото: скріншот