Головну роль у фільмі виконав відомий майстер бойових мистецтв Скотт Едкінс.

Шпигунський трилер режисера Едріана Бола «Спадок брехні» уже 6го серпня вийде в український прокат. Сьогодні у мережі з’явився український трейлер стрічки, яку знято у кооперації України та Великобританії.

За сценарієм події фільму майже повністю розгортаються в Києві. І, як не дивно, цього разу фільм знімали дійсно в столиці України — на кадрах легко помітити Київський вокзал, аеропорт «Бориспіль», бібліотеку Вернадського, Київський крематорій, Рибальський міст, Батьківщину-мати і навіть Лук’янівську в’язницю.

«… Київ — візуально дуже цікаве місто. Я обожнюю його постмодерністську архітектуру, яка є чудовою локацією для шпигунського трилера…. По-друге, мені подобається знімати в Україні через високий рівень місцевих продакшн-компаній, які ми активно залучали до роботи», — розповів нідерландський режисер стрічки Едріан Бол.

За сюжетом Мартін Бакстер (Скотт Едкінс), колишній оперативник МІ6, змушений захищати молоду українську журналістку, яка володіє компроматом щодо секретних операцій міжнародних спецслужб.

Фільм став одним з переможців десятого конкурсного відбору Держкіно та отримала державну фінансову підтримку у 17,5 мільйонів гривень. Окрім України, фільм вийде в прокат у Китаї, США, країнах Латинської Америки, Канаді, Великобританії, Австралії, Німеччині, Франції, Італії, Японії — загалом більше, ніж у 25 країнах.

Повний трейлер стрічки:

Зауважимо: для Скоття Едкінса це буде не перша роль у фільмах про пост-радянські країни. Поціновувачі кіно знають Едкінса переважно завдяки ролі Юрія Бойка (не плутати з депутатом ОПЗЖ) — майстра бойових мистецтв, який бере участь у підпільних боях в російських тюрмах у серії фільмів «Беззаперечний».

Фото: скріншоти