Відвідувачам фестивалю доведеться дотримуватися правил карантину.

Фестиваль сучасного мистецтва ГогольFest відбудеться 19-20 вересня у Фастові Київської області. Про це повідомляють організатори у Facebook.

Цього разу захід відбудеться під назвою FastFestGogolFest “Україна. Пришвидшення”. Відкриття святкування пройде на центральній площі Фастова 19 вересня — у День Міста. Фестиваль матиме кілька локацій, відвідати його зможуть усі охочі — вхід безкоштовний.

«Проходитиме на кількох локаціях, головною з яких буде колишня військова частина, яка буде «серцем» фастівського фестивалю. Там відбуватиметься художня, дитяча, музична та інші програми. Окрім них, фестиваль матиме також візуальну та театральну складові», — повідомляє офіційна сторінка фестивалю.

Іншими локаціями заходу будуть міський Палац культури, у якому відбудуться 4 театральні події, та площа Перемоги, де відбудеться відкриття. Зараз організатори працюють над тим, щоб фестиваль відвідав хоча б один міжнародний театр. Імена усіх учасників та хедлайнерів музичної програми будуть названі пізніше.

Організатори попереджають, що усім відвідувачам доведеться дотримуватися правил карантину.

Нагадаємо, ГогольFest — міжнародний фестиваль сучасного мистецтва, який за час існування (з 2007 до 2020 року) відвідали понад півмільйона глядачів.

ФОто: Facebook