А власником будинку начебто є людина, яку називають «королем обналу».

Керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов проживає у приватному будинку під Києвом разом із секретаркою президента Марією Левченко та її чоловіком, екс-заступником міністра внутрішніх справ Олександром Гогілашвілі, який має російський паспорт. Про це йдеться у новому розслідуванні «Слідства.Інфо».

Протягом кількох місяців журналісти неодноразово фіксували, як із території маєтку у селі Хотів під Києвом, де мешкає Гогілашвілі та його дружина, виїжджав чорний автомобіль марки Volvo на номерах прикриття. Автівку супроводжував позашляховик Nissan — теж на номерах прикриття. Такі номери зазвичай використовують спецслужби.

Крім кортежу і охорони, журналісти зауважили посилені заходи безпеки на території. Зокрема, її уважно обстежували кінологи із собакою. Як вдалося встановити, автівки, на яких приїздили кінологи, належать до автопарку одного із підрозділів Служби безпеки України.

Пізніше той самий кортеж і з тими ж номерами прикриття зафіксували на в’їзді до Головного управління розвідки Міноборони на Рибальському острові.

Опосередковано встановити особу пасажира чорного Volvo журналістам вдалося завдяки аналізу соціальних мереж.

Вони стверджують, що Олександр Гогілашвілі, Марія Левченко та її сестра у соцмережах дружать з Маріанною Будановою — дружиною головного військового розвідника Кирила Буданова. Сам Гогілашвілі викладав спільні фото з Будановим, зроблені у серпні цього року. Тож охоронюваною особою, що пересувається у кортежі із посиленими заходами безпеки, ймовірно, є саме головний розвідник України.

На запит «Слідства.Інфо» щодо спільного проживання керівника розвідки з ймовірним громадянином країни-агресора у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони на момент публікації матеріалу не відповіли.

Також головна редакторка «Слідство.Інфо» Анна Бабинець пише у своєму Fb, що будинок, в якому живуть Буданов і Гогілашвілі, належить «королю обналу», але імені не вказує. З цією людиною Зеленський начебто був знайомий ще до президентства.

Також вона пише, що про проживання у цьому будинку Зеленського попросила дружина Гогілашвілі, Марія Левченко.

«Сам будинок належить людині, яку у певних колах називають «королем обналу». Є припущення, що президент Зеленський ще з часів ведення бізнесу знайомий з цим «королем обналу» і саме він попросив його дати будинок у користування своїй помічниці Марії Левченко (кажуть, вона поскаржилася Зеленському, що їй немає де жити). Саме так там з’явилися Левченко і Гогілашвілі, а згодом — друг сім’ї Кирило Буданов» — йдеться в дописі.

Як ми писали, Гогілашвілі було звільнено після скандалу з його буйною поведінкою на одному з блокпостів на в’їзді в Донецьку область. Чиновник з матюками накинувся на поліцейського, який попросив у нього документи; пізніше стало відомо, що Гогілашвілі систематично так поводиться з правоохоронцями.

Однак відповідей на запитання щодо російського паспорта Гогілашвілі, його судимості в Росії та роботи на депутата Держдуми РФ Валуєва у Офісі Зеленського так і не надали.

Після звільненя родині Гогілашвілі чомусь надали охорону від СБУ.

Фото: Слідство.Інфо