Загалом вилучено понад три сотні одиниць товарів військового призначення.

Про це повідомила Київська митниця.

У повідомленні зазначили, що київські митники завадили незаконному пересиланню за кордон у міжнародних поштових відправленнях товарів військового призначення – авіаційних годинників та перетворювачів, польового дозиметра, вакуумних електроламп, електронно-променевих трубок, індикаторів тліючого розряду тощо.

“Реальний вміст дев’яти посилок, які прямували з Києва, Запоріжжя, Вінниці, Ужгорода, Кам’янця-Подільського, Обухова до 🌐США, Канади, Нідерландів, Чехії, Угорщини, задекларовано не було. Замість дозволених для пересилання поштою цивільних товарів митники виявили в посилках товари військового призначення, що слугують, зокрема, для стаціонарних та пересувних радіотехнічних пристроїв, для вимірювання радіоактивної зараженості, для живлення електроприладів та для роботи в складі панелей приладів в літаках”, – зауважили у митниці.

І нагадали, що фізичні особи не можуть бути власниками товарів військового призначеннями, юридичним особам дозволено переміщувати за кордон такі товари лише за наявності дозволів Державної служби експортного контролю, яких митникам надано не булою

За цим фактом, київською митницею складено 9 протоколів про порушення митних правил стосовно громадян України за виявленими фактами незаконного пересилання товарів військового призначення. Загалом вилучено понад три сотні одиниць товарів військового призначення.

Фото: Фейсбук