Обидві машини були заповнені гуманітарною допомогою – ліками, продуктами харчування і засобами гігієни.

У вівторок, 7 червня, патріарх Святослав передав дві карети швидкої допомоги Ірпінському військовому госпіталю Збройних сил України. Про це повідомляє прес-служба Департаменту інформації УГКЦ.

Вказано, що автомобілі, придбані французькою організацією L’Œuvre d’Orient та українцями з іспанських міст Марбелья, Сан Педро і Естепона, глава УГКЦ передав начальнику госпіталю Кіху Андрію Юрійовичу.

Обидві машини були заповнені гуманітарною допомогою – ліками, продуктами харчування і засобами гігієни. Крім того, військовим передали освячені вервиці.

«Дякуємо всім, хто працював над тим, що ці автомобілі були передані для потреб Ірпінського госпіталю. Наші “ластівки” нарешті вдома – там, де вони і мають бути. На цьому не зупиняємося, працюємо далі», – каже о. Віталій Воєца, військово-медичний капелан УГКЦ, який особисто транспортував один з автомобілів до Ірпеня.

Другий автомобіль з півдня Іспанії через Львів до Києва транспортував Богдан Дубчак.

Координацією процесу передачі автомобілів госпіталю ЗСУ в Ірпені та логістикою займалися: о. Любомир Яворський, о. Володимир Мальчин, а також Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я в особі с. Севастіяни Карвацької, Мирослава Полець та інші.

Фото: прес-служба