Підозри будуть оголошені після результатів експертиз щодо вибуху в багатоповерхівці.

Поліція в найближчі дні отримає результати експертиз, які проводяться в рамках розслідування кримінальної справи про вибух будинку на Позняках, після чого слідство зможе висунути конкретні підозри. Про це розповів глава Нацполіції Ігор Клименко в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

“Проводимо вісім експертиз, очікуємо результатів – бездоказово обвинувачувати людей у тому, що сталося, не можна. Однозначно, основна версія – це газ”, – сказав Клименко.

Він наголосив, що було проведено слідчі дії в службах газу, які обслуговували Дарницький район, і безпосередньо цей будинок, опитано мешканців будинку.

“Ми здійснили виїмку документів у центральному й районному офісах “Київгазу”, в жеку, вилучили всі документи, які стосувалися видачі дозволів на заміну лічильників і загалом на ремонт газового устаткування, наразі слідчі вивчають цю документацію”, – розповів Клименко.

За словами глави Нацполіції, спочатку однією з версій вибуху було спрацювання вибухового пристрою, але після проведення експрес-тесту ця версія не підтвердилася.

“Тепер експертизи мають підтвердити, що це справді був газ. Також вони визначать, де був епіцентр вибуху, і що могло його спровокувати”, – сказав глава Нацполіції.

Відповідаючи на запитання про те, коли конкретно будуть результати експертиз, Клименко сказав: “Приблизно через тиждень. І тоді слідство вже піде уперед. Тоді разом із прокуратурою вже зможемо формувати підозру”.

Нагадаємо, 21 червня, у недільний ранок, у столиці по вулиці Соломії Крушельницької 1/5 що на Позняках стався вибух у багатоповерховому житловому будинку. Внаслідок обвалу частини дому загинули 5 осіб.