Поведінку Миколи Тищенка обговорюватимуть на засіданні фракції.

Про це заявив Давид Арахамія, глава фракції «Слуга народу», в ефірі програми «Шоу №1» на телеканалі «Україна 24».

«Треба, щоб він (Микола Тищенко – ред.) добровільно, щоб не навантажувати систему покарань, взяв на себе максимальне покарання, передбачене законом, і заплатив у бюджет. Далі – щоб він пішов і на таку ж суму або вдвічі більшу купив дрони, поїхав на фронт і вручив хлопцям. Нехай відпрацьовує. Тому що, мені здається, таким чином, як він робить, а потім ще у Facebook відмазки пише, – такого не повинно бути», – наголосив Давид Арахамія.

За словами глави фракції, поведінку Миколи Тищенка обговорюватимуть на засіданні фракції.

До слова, дружина Миколи Тищенка, заступника голови фракції «Слуга народу», Алла Барановська пообіцяла задекларувати вечірку в столичному готелі Fairmont під час локдауну. Водночас жінка запевнила, що гуляння були цілком законними.

Нагадаємо, у Києві з 20 березня і до 30 квітня діє локдаун. 18 квітня стало відомо, що Микола Тищенко влаштував для дружини гучну вечірку в 5-зірковаму готелі Fairmont на 30 людей, яка закінчилась салютом. «Схеми» показали, що на ній був голова Черкаської ОДА Скічко, дружина якого утримує готель. Поліція після цього відкрила кримінальне провадження, а Тищенко заявив, що «святкування в готельних номерах не заборонені». Міністр охорони здоровʼя Степанов розкритикував Тищенка, а спікер Ради Дмитро Разумков заявив, що йому соромно за однопартійця.

Фото: фейсбук