У музеї влаштували виставку, присвячену добі козаччини.

Про це повідомили в програмі «Київ.NewsRoom» телеканалу «Київ».

20 січня – Міжнародний день музейних селфі.

На Поштовій площі з нагоди цього свята влаштували свій День музейних селфі. На експозиції «Герої козацької України» пропонують зробити фото з портретами видатних особистостей і поділитися знаннями про їхній внесок у розвиток Києва та нашої держави. Відтак – уся виставка присвячена добі козаччини.

Усіх охочих у музеї запрошують взяти участь у незвичайному інтерактивному заході, де є можливість дізнатися нові факти з історії України. Водночас люди можуть поділитися й своїми знаннями щодо внеску українських козаків у розвиток нашої держави.

«Ми приєдналися до проведення Днів музейних селфі. У нас є попит, попри холодну погоду. Сьогодні вже були відвідувачі – кияни та гості столиці, які приєдналися та вже побували на цій локації. До всіх відвідувачів є одне стисле питання: “А що ви знаєте про внесок кожної з цих видатних особистостей в історію Києва та України?” – це доволі цікаве спілкування», – розповіла мистецтвознавиця Ольга Рудковська.

Експозиція працює з 17:00 до 22:00 щодня. Щогодини люди мають можливість не лише відвідати територію виставки, а й побачити унікальні історичні пам’ятки. Також можна зробити селфі з портретами видатних особистостей.

Попри карантин та негоду, відвідувачів не багато, та все ж вони є.

Один із гостей музею розповів, що вже не вперше тут, однак йому щоразу по-різному цікаво.

«Уся історія з музею – реальна боротьба реальних людей за збереження нашого минулого, яке, як відомо, визначає майбутнє», – зазначила Арсенія, відвідувачка виставки.

Фото: скріншот