Стартова ціна ділянки була трохи більше 100 млн грн, а кінцева - 227 млн ​​грн.

В електронній системі тендерів ProZorro відбувся аукціон з продажу ділянки в Києві мережі Амстор, яку раніше визнали банкрутом. Про це написав керівник ProZorro.Продажі Олексій Соболєв в Facebook.

За його словами, за ділянку в Дарницькому районі, боролися чотири учасники. Стартова ціна була трохи більше 100 млн грн, а кінцева – 227 млн ​​грн. Кредитором в даному процесі є державний Укрексімбанк. Переможець тендеру — ТОВ «Епіцентр-К».

«В запеклій боротьбі між 4-ма учасниками, участок в Києві, який належав Амстору, виграв Епіцентр-К. Процес реалізації щильно контролювався і якась конкуренція на аукціоні була дуже обмежена. А тепер: державному банку нормальні гроші, а Епіцентру цікавий участок», – підсумував Соболєв.

В системі зазначається, що два тижні тому, по цьому ж об’єкту проходив інший аукціон зі стартовою ціною в 135 млн грн. Проте аукціон не відбувся.

До слова, Амстор — українська торговельна мережа, яка належить ТОВ “Амстор”. Її створили 2003 році. ТЦ Амстор працюють в Запоріжжі, Маріуполі і Бердянську. У 2015 році найбільший пакет акцій Амстор (44,74%) належав Смарт-холдингу Вадима Новинського.

Нагадаємо, заарештовану київську птахофабрику Бахматюка продали на аукціоні за мільярд гривень.

Фото: facebook