Гео Лерос заявив, що кандидат в мери Києва від партії «Слуга народу» Ірина Верещук висунута для збереження на посаді чинного мера столиці.

Про це нардеп “Слуги народу” Гео Лерос повідомив у Facebook.

Депутат акцентував на висловлюваннях Верещук, які вона зробила щодо Путіна та вказав на її дії в період, коли вона очолювала прикордонну з Польщою Раву-Руську.

«Подивився випуск про Ірину Верещук, виявляється, вона хотіла приєднати Раву-Руську до ЄС, в обхід всієї України, навіть звернулася з листом до Європарламенту. І це ознака сепаратизму, вона як державний чиновник, допустила, що Україна може бути розділена, подібний сценарій був реалізований в Криму. Верещук виступала проти вступу в НАТО, і в парламенті її відносять саме до носіїв проросійських цінностей. Відкрив ще кілька статей і прочитав її слова про Путіна під час Майдану, коли вона називала Росію «авторитаризмом з демократичним обличчям»: «Але якби у нас був такий Путін, я б за нього голосувала. Він робить для Росії добре … Він діє в інтересах своєї країни. Щоб кожен президент так свою країну захищав. Ось натурально»… Після вибору кандидата з такою ідеологією, гонка за крісло мера перетворюється на боротьбу проросійського кандидата проти чинного мера. Така ось технологія типу «Кучма проти Симоненка» 1999 року», – написав депутат.

Рецепт как слить выборы в Киеве в стиле «Кучма против Симоненко».Посмотрел выпуск про Ирину Верещук, оказывается она…

Опубліковано Geo Leros Понеділок, 27 липня 2020 р.

За словами депутата, висування спірного кандидата може бути політичним кроком з боку Офісу президента, щоб зберегти на посаді чинного мера.

«Неважливо, чи зливає вибори сама Верещук, чи її розіграли в темну, але мета Офісу президента більш ніж зрозуміла», – зазначив Лерос.

Нагадаємо, автор фрази «корабельна сосна» – нардеп Олександр Корнієнко, очолив виборчий штаб Верещук.