Цього разу їхні імена не вказані.

Про це повідомили у Фейсбуці генеральна прокурорка Ірина Венедіктова та Генпрокуратура в Телеграмі.

З її слів, 10 травня прокурори Офісу повідомили про підозру ще трьом військовослужбовцям “вже відомої на весь світ своєю жорстокістю 64 окремої мотострілкової бригади 35 загальновійськової армії російської федерації”.

Слідство встановило, що вони вдерлися до приватного будинку у Бучі та пострілами в голову вбили двох цивільних чоловіків.

Венедіктова повідомила, що разом із міністеркою закордонних справ Німеччини Анналеною Бербок побувала в Бучі та Ірпені і обговорила з нею співпрацю щодо пошуку винних у звірствах.

Ми працюємо над тим, щоб кожен російський кат був встановлений, але робота на територіях ускладнена значним замінуванням. Обговорили із очільницею зовнішньополітичного відомства Німеччини можливість залучення німецьких експертів з розмінування та участь судово-медичних фіхівців у допомозі нашим спеціалістам. Отримали важливий сигнал від міністра закордонних справ ФРН, що Німеччина готова всіляко сприяти Україні у розслідуванні воєнних злочинів. Також подякувала Анналені Бербок за вклад німецьких прокурорів у наш спільний юридичний фронт – колеги також розпочали кримінальне провадження щодо російської агресії в Україні” — пише Венедіктова.

Kyiv Media

Раніше в генпрокуратурі назвали ім’я ще одного ката, який знущався над цивільним населенням на Київщині — Антон Струєв, командир мотострілецької роти 15-ої “миротворчої” бригади.

Фото: Фейсбук