Це антикваріат, яйця «Фаберже», колекція живопису та інші речі.

Продовжуються заходи з арешту активів, кінцевим бенефіціаром якого є дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Повідомляється, що 18 квітня поліцейські провели санкціоновані обшуки на території Києва та Київської області. Виявили близько 100 картин, антикварні речі, що належить родині затриманого народного депутата, а також мисливську гвинтівку, пістолет «BUL», 20 швейцарських годинників, золоті та срібні монети, золоті статуетки, та яйця «Фаберже».

Сума виявленого майна встановлюється.

Офісом Генерального прокурора вже готуються клопотання про накладання арешту.

Надалі арештовані активи будуть передані в управління до АРМА. Кошти, отримані від реалізації арештованих активів, можуть бути використані для потреб ЗСУ та відбудови зруйнованої ворогом інфраструктури.

Також стало відомо, що Велика Британія не допомагатиме Росії в обміні Віктора Медведчука на двох своїх громадян, узятих російськими військами у полон. Таку заяву зробив міністр у справах Північної Ірландії Брендон Льюїс в ефірі телеканалу Sky News.

«Ми завжди несемо відповідальність за британських громадян… Ми повинні досягти балансу з Україною, тому я кажу будь-кому: не їздіть нелегально в Україну. Збройні сили України мають підтримку Великої Британії. Ми продовжуємо надавати цю підтримку в законний спосіб», – відзначив Льюїс.

Крім цього Льюїс закликав людей, які хочуть допомогти Україні, робити це через «законні канали» — наприклад, фінансово чи відкриваючи свої будинки для біженців.

Нагадаємо, Марченко раніше звернулася до Зеленського з проханням відпустити Медведчука, а сам він пізніше заявив, що готовий бути обміняним на цивільне населення Маріуполя.

Фото: Фейсбук