Серед виявленого майна – готелі, ресторани, земельні ділянки.

Працівники Державного бюро розслідувань виявили у Полтавській області масштабне відмивання коштів російським генералом через бізнес-партнерів колишнього народного депутата Іллі Киви. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Під час розслідування справи про державну зраду Киви ДБР виявило майно російського генерала сумнівного джерела походження. Нерухомість була оформлена на бізнес-партнерів Киви – родичів російського генерал-майора, начальника федерального управління з безпечного зберігання та знищення хімічної зброї при російському агентстві з боєприпасів Валерія Капашина.

Серед виявленого майна – готелі, ресторани, земельні ділянки тощо, через які російський генерал відмивав кошти в Україні.

Перевіряється інформація щодо причетності родичів до цих оборудок.

За даними ДБР, оборудки з необґрунтованими активами здійснювались через ланцюг підконтрольних комерційних структур під виглядом ведення законної фінансово-господарської діяльності.

Перевіряється причетність Киви до вказаного майна, а також з’ясовується, чи могли ці об’єкти використовуватись ворогом для фінансування підривної діяльності проти України.

Крім того, плануються заходи з накладення арешту на виявлене майно.

Раніше Офіс генпрокурора оголосив Киві підозру у державній зраді і порушенні територіальної цілісності.

Фото: Фейсбук