Більшості голосів не отримав жоден із кандидатів.

Конкурсна комісія сьогодні на засіданні не змогла обрати нового гендиректора культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал». Про це у своєму Facebook написала одна з членкинь комісії, журналістка Мирослава Барчук.

За її словами, 4 голоси було віддано за кандидатуру екс-міністра культури часів Януковича Михайла Кулиняка, ще 3 голоси — за чинну директорку комплексу, Олесю Островську-Люту.

«Більшості немає в жодного кандидата. Тому відповідно до закону оголошується повторний конкурс», — пояснила Барчук.

Також вона зауважила, що учасники першого конкурсу зможуть подавати свої кандидатури і на повторний.

Колишній гендиректор Національного центру Довженка Іван Козленко написав у Facebook після голосування, що претендент на місце голови «Мистецького» Михайло Кулиняк є «кандидатом від ОП».

«… те, що ОП поставило на Кулиняка можна було визначити по специфічному маркеру в його концепції — акцент на «аудіовізуальний контент». Тепер можна назвати речі своїми іменами: конкурс в МА та в інших культурних інституціях — це не просто намагання впровадити ручне управління, це — реванш методів та подекуди людей режиму Януковича» — вказує Козленко.

Нагадаємо, перед голосуванням учасники конкурсної комісії попереджали про конфлікт інтересів у голови комісії та заявляли про можливі фальсифікації з боку органу управління «Мистецьким» — Державного управління справами.

Фото: Фейсбук