Neo Eco є національним лідером у розробці методології економіки замкненого циклу та спеціалізується на перетворенні відходів будівництва на нові можливості.

Про це повідомили у Київській обласній військовій адміністрації.

У повідомленні зазначили що цього тижня на Київщину з офіційним візитом завітала делегація французької компанії Neo Eco. Вона спеціалізується, зокрема, на екологічному моніторингу будматеріалів.

“Гості відвідали населені пункти Київщини, що постраждали від російської агресії. Микола Бойко розповів представникам Франції про значні руйнування, яких зазнав пристоличний регіон. На зустрічі представники обох країн обговорили можливі варіанти співробітництва. Зокрема у відновленні Київщини”, – зазначили у дописі.

Нагадаємо, французька компанія Neo Eco є національним лідером у розробці методології економіки замкненого циклу та спеціалізується на перетворенні відходів будівництва на нові можливості. Їхній принцип роботи базується на екологічному моделюванні та впровадженні інноваційних ланцюжків створення вартості від отриманих відходів до їх повторного використання.

Фото: Фейсбук