Загиблі в перші тижні війни український фотожурналіст Макс Левін та військовий Олексій Чернишов, який його супроводжував, були холоднокровно страчені російськими військовими.

Про це повідомили у розслідуванні “Репортери без кордонів”.

«Докази, зібрані RSF, вказують на те, що український фотожурналіст Макс Левін та його друг були холоднокровно страчені російськими військовими — імовірно, після допитів і тортур. Це сталося в день їх зникнення, 13 березня 2022 року», — зазначили у розслідуванні.

На місці, де знайшли тіла Макса Левіна та військовослужбовця Олексія Чернишова розслідувачі нарахували 14 кульових отворів в обгорілій частині їхньої машини. Розслідувачі припускають, що Левіна, ймовірно, убили одним або двома пострілами з близької відстані, а Чернишова могли спалити живцем.

На місці події також були продуктові набори окупантів, що свідчить про їхнє перебуванння там. RSF зазначає, що вбивство могли скоїти військовослужбовці 106 повітряно-десантної дивізії або російські спецпризначенці. Командує 106 дивізією полковник Володимир Селіверстов. Усі зібрані докази рнепортери передали українській владі.

За даними слідства, Левін із другом шукали зниклий безпілотник фотографа в лісі, що перебував під контролем російської армії.

Фото: Фейсбук